Dnes je 18. 11. 2019 a svátek má Romana

Jaký je tedy český golf

u mužů?

Evropská tour opustila Albatross a budeme doufat,že za rok se vrátí.S odstupem lze říci,že turnaj se obecně vydařil.Dva domácí hráči prošli cutem.Skvělé počasí.Potud úspěch.

V organizaci bych našel nejeden škraloup,ale vzhledem k tomu kolik peněz nejenom promotér investoval,tak dílčí nedostatky přejdeme mlčením.

Zastavme se u hráčů.Jeden profesionál a jeden amatér pod cutem.Lesk a bída českého golfu.Mrůzek dlouhodobě zlepšuje svoje údery a herní strategii,takže jeho cut mne nepřekvapil a jsem jej i očekával.

Novák amatér ničím nepřekvapil,jelikož svoji herní formu směřoval k turnaji.Vynechal republiku a uspěl natolk,že lehce prošel cutem.Že dále neudržel a nezlepšil je otázka druhá.

Ve svých prognózách,že projdou tito dva jsem se trefil.A proč ne Ti ostatní?Někde je to nekritičnost ke své výkonnosti.Nedostatek pokory.Nedobrá úderová technika. Psychika.Nevhodný caddy.

Jednou větou.Bylo krásné v neděli  vidět čechy mezi evropskou elitou.Pro ty co se jen dívali snad motivace a nové pohledy co změnit,aby i další uspěli.Budiž jim přáno.

Mr.Putterzpět na seznam článků

NOVINKY

Vítězové 2017

Pořadí před finále 2017.

Mr.Putter 2016

Elitní kategorie
po sedmi turnajích
Kategorie 18,1 - 36
po šesti turnajích
Elitní kategorie
změna v pořadí

Copyright © 2009 Mr.Putter - Všechna práva vyhrazena
Created by ILOVEWEB.cz